در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف كنندگان ، پشتيباني از كالاها (گارانتي و خدمات پس از فروش) بعد از خريد مهمترین ملاک انتخاب می باشد. در صنعت خودرو يكي از مهمترين معیارهای پشتيباني خودرو ، تامين به موقع قطعات ، به سرعت و با كيفيت عالي مي‌باشد که  بازرگانی پرشین پارت براي نیل به اين هدف تشكيل گرديد، بطوریکه بازرگانی پرشین پارت همزمان با تاسيس نمایندگی رسمی کیا موتورز در ایران (حتي پيش از آغاز به كار این نمایندگی) فعاليت خود را جهت رسيدن به آن آغاز نمود . اين بنگاه تجاری سعي را بر اين نهاده است تا قطعات يدكي خودروهاي كيا موتورز را با كيفيت مناسب و درکوتاهترین زمان تحويل مصرف كنندگان نمايد.

part

لذا تقاضا مندیم درصورتی که به خانواده دارندگان خودروهای کیا پیوسته اید برای تهیه لوازم يدكي خودروي خود، به دفتر اصلی بازرگانی پرشین پارت واقع در خیابان امیر کبیر مراجعه نمائید و یا با شماره ۳۳۹۷۴۱۱۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید . لازم به ذكر است كه لوازم و قطعات مورد نياز بازار خودروهای کیا به طور مستمر توسط واحد قطعات بازرگانی پرشین پارت تامين مي گردد .
خریداران قطعات یدکی از ما با اطمینان از اصل بودن قطعات یدکی و با اطمینان از کیفیت و تعهد ما در قبال خود، ما را در راهمان تشویق و پشتیبانی می کنند.
اميدواريم سعی و تلاش واحد قطعات به رضایت دارندگان خودروهای کیا منجر شده که این همان هدف نهایی ماست.